نوآوری های چشمگیر به ویژه در صنایع تولیدی که متاثر از تغییرات سریع جهان می باشند جهان را متحول ساخته است به همین دلیل صنعت اتوماسیون و کنترل برای ایجاد روندی جدید و شکل دهی تکنولوژی فردا به طور برجسته ای به خدمت گرفته شده است.
اتوماسیون کاملا یکپارچه ضامن هزینه های سربار مهندسی بازدهی بالا و مخارج پایین چرخه حیات می باشد که امروزه جز لاینفک ملزومات تولید محسوب می گردند.
جهانی شدن و فشار فزاینده رقابت که مولود آن است شرکتها را در سراسر جهان بر آن داشته تا رویه های تولید خود را بهینه ساخته تا قدرت تولید را بالا برده و راه رسیدن خود را به بازار کم کنند و به درجه بالایی از اطمینان در سرمایه گذاری برسند.
بنابراین شرکتها دیگر نمیتوانند بر امکانات فردی تولید ، بخشها و قسمتهای تاسیسات به عنوان واحد های مستقل ، تکیه نمایند. این دقیقا جایی است که اتوماسیون کاملا یکپارچه با تداوم بی نظیر خود به میان می آید.

 

 

 

بر مبنای اتوماسیون کاملا یکپارچه ، راه حل های جامع مبتنی بر سفارش در هر بخش صنعتی قابل ارائه می باشند. با اتوماسیون کاملایکپارچه ، سود شرکت ها همگی در جهت :
1.چرخه کوتاه تر
2. افزایش قابلیت دسترسی به محصول
3. کیفیت بیشتر محصولات و به طور کلی برای بهینه سازی بازدهی به کار گرفته می شود.
هر جز و هرگونه ابزار تولید در اتوماسیون صنعتی کاملا یکپارچه به منظور پشتیبانی بهینه کل چرخه حیات تولید و کاهش هزینه های چرخه تولید طراحی شده است. تداوم و انتخابهای هوشمند تشخیصی ، اهمیت خود را درهر مرحله از چرخه حیات ماشین آلات به اثبات رسانیده است.
به همین جهت اتوماسیون کاملا یکپارچه به ماشین آلات اجازه توسعه یافتن و یا بازسازی سریعتر و انعطاف پذیر تر را فراهم می آورد و این امکان را می دهد که به نیازهای متغیر بازار بدون وقفه در تولید پاسخ دهیم.
در واقع ، افزایش بازدهی ، کاهش هزینه های چرخه حیات ، زمان ورود به بازار کوتاهتر، امنیت سرمایه گذاری بهتر و عملکرد متقابل اجزا با یکدیگر اهداف صنعت محسوب می شود.
هم اکنون شرکت پیشرو کنترل با داشتن کادری مجرب و متعهد برآن است تا نیاز های صنعت را در حوزه اتوماسیون صنعتی شناسایی و در جهت رفع آنها گام بردارد.
پروژه هایی همچون اتوماسیون خطوط تولید سنگ ، اتوماسیون دستگاه های تولید موزاییک ، سیستم های تزریق پلاستیک ، خطوط تولید لوله های اسپیرال ، اتوماسیون گلخانه های صنعتی ، اتوماسیون گاوداری ها، اتوماسیون فرآیند های خاص سازی فلزات خاص، اتوماسیون خطوط بسته بندی حبوبات، اتوماسیون خطوط بسته بندی گوشت، اتوماسیون و مانیتورینگ فرآیند های ریخته گری ، اتوماسیون دستگاه های تفکیک گر نفت از گاز، اتوماسیون کارخانه جات نساجی و ... از جمله این خدمات است.
انجام خدمات برآورد و فاز صفر
تولید اسناد و مدارک اتوماسیون و ابزاردقیق
تامین قطعات ابزاردقیق از جمله عملگرها ، ترانسمیتر ها ، انواع کنترل کننده ها و ....
ساخت تابلو های PLC و کنترل
اجرای کامل پروسه و برنامه نویسی و راه اندازی
خدمات پس از فروش و تولید مدارکی چون برق و ابزاردقیق
عناوین خدمات قابل ارائه در حوزه اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق است.